KOSMETIKA REDKEN

redken

Redken je americká profesionální vlasová kosmetika, kterou založili na začátku 60. let minulého století herečka Paula Kent spolu se svým kadeřníkem Jheri Reddingem. Filozofie „vědou ke kráse“ je zásadní součástí značky a stojí za vznikem mnoha technologicky pokročilých produktů, které se v oblasti péče o vlasy objevily.

V roce 1960 položili mladá Paula Kent a její kadeřník a zároveň chemik Jheri Redding základy značky vlasové kosmetiky Redken. Paula měla velmi jemné vlasy a citlivou pleť a neustále trpěla alergickými reakcemi na kosmetické produkty, které používali kadeřníci a vizážisté. Proto se rozhodli najít řešení a vybudovali značku založenou na výzkumu, vědě o proteinech a předávání znalostí kadeřníky kadeřníkům.

V roce 1993 se Redken přesunul na newyorskou 5. Avenue a stal se synonymem módy inspirované městským stylem, energií ulic a nekončící inovace. Redken je nedílnou součástí světových Fashion Weeků, pravidelně češe modelky na přehlídkách módních domů Prada, Yves Saint Laurent, Sonia Rykiel, Alexander Wang, Jil Sander, Céline, Louis Vuitton, Lanvin, Marc Jacobs atd.

redken

Současnost

Růst Redkenu neustále pokračuje. V současné době je Redken lídrem na trhu v USA, má více než 60 patentů a je velmi oblíbenou značkou po celém světě.

NOVÁ GENERACE VĚDECKÉHO VÝZKUMU PROTEINŮ

Jelikož se každý vlas skládá především z proteinů, vede jejich ztráta k poškození vlasu. Proto je proteinová kúra nezbytná pro obnovu vlasového vlákna, které vyplní a dodá mu opět potřebnou pevnost a odolnost. Redken byl první značkou, která v 60. letech 20. století představila proteiny v oblasti profesionální péče o vlasy a již od svých počátků nabízí ve svých produktech nejnovější a nejmodernější technologie..

Víte, že

...značka Redken jako první zveřejnila snímky vlasu pod mikroskopem, zkoumala jeho složení a vyvinula produkty s obsahem proteinů a vody, hlavních stavebních prvků vlasu
...všechny produkty Redken mají mírně kyselé pH – respektují přirozené pH vlasu i vlasové pokožky
...Produkty Redken staví na zkušenostech a profesionálním doporučení odborníků na vlasy – kadeřníků